Jak to powstaje

Czyli filmy przedstawiające proces wykonywania ilustracji i zdjęć, które znajdziesz w moim portfolio.

Terrordome Chinese Justice

Terrordome – zespół z Krakowa poprosił mnie o zrobienie grafiki na ich trasę  koncertową po Chinach – Chinese Justice – enjoy

Sleeping Warriors - Logotyp

Tak powstał logotyp Sleeping Warriors Custom Motorcycles – chłopaki śmignęły z Zakopca do Barcelony na nietuzinkowych motocyklach w szczytnym celu – zobaczcie sami !!!! – Sleeping Warriors

Teledysk wykonany dla zespołu Kompromitacja.

“Nagrane na kasecie z komunii, koszmarne dialogi, kiepska gra aktorska i przede wszystkim przeciętna muzyka. Wszystkie te nasze asy z rękawa zostały wyciągnięte tylko po to aby stworzyć ten komercyjny hicior. Przestrzegamy przed oglądaniem osoby na diecie bezglutenowej a zwłaszcza kobiety w ciąży, których imiona kończą się na literę “A”. Panie i Panowie – Metalowy problem!”

Projekt okładki wykonany dla zespołu Nuclearm. Wcześniej robiłem dla nich logo, a teraz zostałem poproszony o wykonanie okładki na ich debiutancki krążek. Finalnie grafika fajnie wyszła – tzn. mnie się podoba 🙂 chłopakom również. Numer który leci w tle to “Try To Reborn”

Kompromitacja to zespół z którym już trochę razem się bawimy 🙂 Na tym filmie możesz zobaczyć jak staram się uchwycić w kadrze koncert zespołu, który odbył się w klubie “Piekiełko” w Zakopanem 27 Lutego 2016. Mam zamiar robić więcej takich filmów, mnie się podobają i mam nadzieję że tobie też przypadną do gustu.

Tribute To Lemmy

Nie ma co pisać. Tytuł mówi sam za siebie. RIP Lemmy 🙁

Projekt grafiki na koszulkę dla Zakopiańskiego zespołu Omerta, w którym nawiasem mówiąc udzielam się. ( Kiedy rysowałem tą ilustrację nie myślałem że nasze drogi muzyczne się zejdą :)) Program, którego użyłem do tego artu to mój ulubiony Manga Studio 5 – pewnie zrobię o tym programie dosyć obszerny wpis, a jest o czym pisać – póki co zapraszam do obejrzenia “Omerty”

Far From Ideal – w skrócie FFI to także zespół z Zakopanego, grający i prezentujący się bardzo ciekawie. Projekt okładki zrobiłem już jakiś czas temu, ale szykują się nowe arty dla chłopaków, nad którymi cały czas pracuję i mam nadzieję że niebawem się ukażą. Na pewno będą w trochę innym stylu – czas pokaże.FFI

Cambridge Dragon

Cambridge Dragon w całości wykonany został w “wektorach” przy użyciu programu Adobe Illustrator CC i tabletu Wacom Cintiq. Oryginalny pomysł i wykonanie farbami olejnymi – Mackie z Cambrindge Pinstriping Ja wykonałem trochę inną, własną wersję cyfrową. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem jednej lub drugiej wersji – napisz do nas!

Odwiedź mój profil YouTube i daj Suba-a – będziesz miał dostęp do najnowszych filmów,
które udostępniam – dzięki.